Odtülüler Dershanesi Eryaman - Odtülüler Dershanesi Eryaman

Bize Ulaşın

0312 418 88 58

0533 647 48 25

Odtülüler Dershanesi Eryaman

Eğitimciler, bir ülkenin en aydınlık yüzüdür. Çünkü eğitimcilerin en büyük şansı, birilerinin hayatına dokunabilme lüksleridir. Bu hayatına dokunulan kişiler de öğrencilerdir. Çocuklara öğüt vermek yerine, onlara olması gerekeni göstermek zaten onlara verilebilecek en güzel öğüttür. O yüzden de, eğitimcilere düşen sorumluluk, diğer pek çok iş kolundaki sorumluluktan çok daha önemli ve özeldir.

Okullar ve benzeri kurumlar öğrenci iletişimi konusunda yeterli kalmalıdır. Dershaneler de aynı şekildedir. Dershanelerin de bu kapsamda öğrenciler için hem ders eksikliklerini tamamlar nitelikte olmaları, hem de sosyal alanda bireye birçok şey katma özelliğini bulundurmaları gerekmektedir. Odtülüler Dershanesi Eryaman da Ankara’da bu isteği karşılamayı hedefleyen bir kuruluştur. Odtülüler Dershanesi Eryaman, benimsediği doğruları ile birçok yaş ve sınav grubundaki öğrenciye rehberlik etme özelliği göstermektedir. Okul sınavlarına, giriş sınavlarına hazırlamada, motivasyon konusunda eksik olan her şeyi tamamlama ve koçluk düzeyinde bir öğreti sunma gayreti ile Odtülüler Dershanesi Eryaman kalitesine gün geçtikçe cila atmaktadır diyebilmekteyiz.

Odtülüler Dershanesi Eryaman, öğrencinin toplumda var olduğunu her açıdan hissetmesi için emek vermektedir diğer birçok eğitim kurumu gibi. Bireyi, kazandırma konusunda bu çabasını, verdiği eğitim ile ve eğitim anlayışı ile perçinlemektedir. Odtülüler Dershanesi Eryaman, birçok konuda yeterli düzeyde deneyim barındıra akademik kadrosu ve ilkeleriyle velinin beklentisine cevap verecek nitelikte bir konumdadır.

Odtülüler Dershanesi Eryaman, sınav potasında olan her öğrenciye, bir yarış varmış ve öğrenciler de bu yarışta mutlaka ellerinde bayrakla koşmak zorundaymış gibi hissettirmeden, yarıştaki ipi göğüslemeyi öğretmeyi amaçlamıştır. Odtülüler Dershanesi Eryaman, öğrencinin sadece okul ve sınavdaki başarılarını değil, sosyal anlamdaki başarılarını da önemser. Odtülüler Dershanesi Eryaman için sadece yüksek notların bir önemi yoktur. Öğrencinin mutlu ve huzurlu hissetmesinin, başarısından dolayı aldığı sevincin boyutunun da büyük bir önemi vardır. Çünkü eğitim böyle bir alandır ve böyle de olmalıdır. Alınmış yüksek notlar değildir tek odak noktası. Alınmış olan yüksek notlar alınırken nasıl çalışıldığı ve bu alınan yüksek notların öğrenci üzerindeki izdüşümüdür. Çıkış noktası da, varış noktası da öğrencidir bir nevi.

Konuşmayı Başlat
Whatsapp
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
05336474825