Hakkımızda - Odtülüler Dershanesi Eryaman

Bize Ulaşın

0312 418 88 58

0533 647 48 25

Hakkımızda

Eryaman Odtülüler Dershanesi

12 yıllık örgün eğitimin ardından birçok öğrenci, hayallerindeki üniversitede eğitim görerek iyi bir kariyere sahip olmak ister. Ancak ülkemizde zorlu bir rekabet ortamı olması nedeniyle, hem iyi bir lise hem de iyi bir üniversite kazanmak, sadece akademik anlamda gelişim ile pek mümkün değildir. Bu nedenle merkezi sınavlara girecek olan öğrencilerin profesyonel yardım alması, zamanı verimli değerlendirebilmelerinin yanında belirlenen hedefe en kısa sürede erişebilmelerini de sağlar.

Dershaneler Sadece Sınava Hazırlık Döneminde mi Tercih Edilmelidir?

Dershaneler, ilk okuldan lise dönemine kadar her seviyeden öğrenciye hizmet veren eğitim kurumladır. Birçok kişi dershanelerde sadece merkezi sınavlara yönelik bir eğitim verildiğini düşünür. Ancak merkezi sınavlara hazırlanmanın yanında okul derslerine yardımcı olunması da dershanelerin temel görevleri arasında yer alır. Bu nedenle birçok öğrenci, sınav döneminde olmasa bile okul derslerinde gösterdiği başarıyı yükseltebilmek adına dershanelerden faydalanır. Eryaman Odtülüler Dershanesi de eğitim müfredatı düzenlenirken öğrencilerin tüm gereksinimleri göz önüne alınır.

Dershaneler Ne Gibi Avantajlar Sunar?

Zaman, özellikle de lise ve üniversite giriş sınavlarına hazırlık yapan öğrenciler için son derece önemlidir. Bu nedenle dershanelerde öğrenciler için öncelikle sahip oldukları zamanı en verimli şekilde kullanabilmelerini sağlayacak özel programlar hazırlanır. Ayrıca bu programlar sayesinde, öğrencilerin boş zamanlarını da daha verimli aktiviteler ile geçirmeleri amaçlanır.

Dershaneler, okul döneminde öğrencilere hem akademik hem de psikolojik anlamda profesyonel destek sağlayan kurumlardır. Birçok öğrenci, deneme sınavlarında sahip olduğu konsantrasyonu, sınav esnasında sağlayamadığından şikayet eder. Bunun ana nedeni sınav kaygısıdır. Dershanelerde bu konu için özel çalışmalar yapılır ve öğrencinin özgüven seviyesinin yükseltilmesi sağlanarak, sınav esnasında konsantrasyon kaybı yaşamasının önüne geçilir.

Modern bir eğitim anlayışı ile hareket eden dershanelerde öğrencilere koçluk hizmeti de sunulur. Eryaman Odtülüler Dershanesi de koçluk hizmetinin sunulduğu dershaneler arasındadır. Bu hizmet dahilinde her bir öğrenci için gerekli olan ders çalışma şekli ve süresi belirlenir. Ayrıca koçluk hizmeti kapsamında öğrencinin yetenek analizi yapılır ve kendisi için en uygun kariyer hedefi belirlenir.

 

Konuşmayı Başlat
Whatsapp
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
05336474825