Gerçek Odtülüler Nerede? - Odtülüler Dershanesi Eryaman

Bize Ulaşın

0312 418 88 58

0533 647 48 25

Gerçek Odtülüler Nerede?

Bir bireyi değiştirmek, bir aileyi ve hatta bir toplumu değiştirmek demektir. Bir bireye dokunmak, bir öğrenciye dokunmak diğer birçok şeye de dokunmak demektir. Bir şeyleri değiştirmek, her şeyi değiştirmek demektir. Bu değişimin en kestirme yolu hiç şüphesiz eğitimdir. Eğitim her şeyi değiştirebilir ve eğitim birçok şeyin önüne geçebilir. Bu yüzden de artık daha da boyutlanan eğitim konusu, birçok alanı etkilemektedir. Özellikle dershaneler, okullara ek olan kurumlar olarak son dönemlerde giderek daha da ilgi ve dikkat çekmeye başladılar. Özellikle büyükşehirlerdeki çok fonksiyonlu dershaneler, velilerin ve öğrencilerin isteklerine tamamen hitap etmektedir. Bu bağlamda Ankara’da Odtülüler kurumu, bu vizyonu gerçekleştirmek için çaba sarfeden kurumlardandır. Gerçek Odtülüler nerede diye soracak olunursa da, bilimin olduğu her yerde gerçek Odtülüler vardır. Aydınlığın olduğu her yer gerçek Odtülüler nerede sorusunun cevabıdır. Gerçek Odtülüler nerede diye tekrar sorulacak olunursa da bu cevaplara ek olarak araştırmayı seven, geleceğe dönük, yenilikleri kendine uydurabilen her Odtülüler kurumu öğrencisi gerçek Odtülüler nerede sorusunun muhattabıdır.

Eğitim ve öğretim birçok alanda olduğu gibi gelişime açık bir sektörüdür. Gelişmeyi kendine en kolay uydurabilen sektördür desek yalan söylememiş oluruz. “Gerçek Odtülüler nerede?é sorusu da bu bağlamda gelişmesi en olağan noktaları kendisinde bulundurmaktadır. Gelişime açık bir konuma kendini getirmesiyle de bilinen Odtülüler kurumu öğrencileri, gerçek Odtülüler hangisi sorusunun cevabını, duruşları ve kattıkları ile göstermektedirler. Yeniliğe ayak uyduran bu nesil, her zaman ileriye dönük bir portrede kendine yer bulmuştur.

Eğitimin olduğu her alanda yenilik vardır. Yeniliği kendine amaç edinen herkes, muhakkak ilerler. Odtülüler kurumu da bu bağlamda bu inovasyonu hem yakın süreli misyon, hem de uzun süreli vizyon olarak görmüştür. Gerçek Odtülüler dershanelerinin muhattabı da bu bağlamda hem misyon olarak, hem de vizyon olarak bu düşünceleri benimseyen insanlardır.

Eğitimin alışkanlıktan ziyade, gereklilik olduğunun bilindiği bu düzlükte, danışılan insanın kalitesi çok daha önemli ve çok daha özeldir. Bu yüzden de dershaneler bu bazda çok daha önemlidir.

Konuşmayı Başlat
Whatsapp
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
05336474825