Odtülüler Dershanesi Eryaman

Dershaneler, ülkemizin eğitim sistemi ile iç içe geçmiş ve çok uzun zamandır faaliyet gösteren özel eğitim kurumlarıdır. Dershanelerde genel olarak öğrenciler için son derece önemli olan merkezi sınavlara yönelik çalışmalar yapılır. Ayrıca öğrencinin okul derslerinde sergilediği performans grafiğinin yükseltilmesi de dershanelerin amaçları arasındadır. Ülkemiz, nüfus dinamikleri itibariyle son derece genç bir yapıya sahiptir. Bu da öğrenci sayısının bir hayli yüksek olduğu anlamına gelir. Öğrenci sayısının fazlalığı hem rakip sayısının artmasına hem de okul ortamındaki eğitim kalitesinin düşmesine neden olabilir. Dershaneler de bu noktada devreye girerek öğrencilerin maruz kaldığı eksiklikleri gidermeye çalışır.

Öğrencilerin ve velilerin tercih edebileceği birçok özel dershane bulunur. Tüm eğitim kurumlarının olduğu gibi dershane seçimi de son derece önemlidir. Bu nedenle kurumlara kayıt yapılmadan önce mutlaka detaylıca araştırılması ve sunulan hizmetlerin kapsamlı bir şekilde incelenmesi gerekir. Ancak sorumlu eğitim bilincine sahip ve öğrenci yönlendirmesini doğru şekilde yapabilen dershaneler başarı grafiğini yükseltebilir. Bunun için de tercih edilen dershanenin hem akademik kadro itibariyle hem de uygulanan eğitim metotları itibariyle güçlü bir alt yapıya sahip olması gerekir.

Özel Odtülüler Dershanesi Eryaman bölgesinde tercih edilebilecek dershanelerden bir tanesidir. Odtülüler Dershanesi, sadece akademik anlamda değil, sunmuş olduğu hizmetlerin tamamında daima alanının en iyisi olmayı hedeflemiştir. Modern bir eğitim anlayışı ile hareket etmeyi kendisine ilke edilen Odtülüler Dershanesi’nde, her bir öğrenciye bireysel olarak yaklaşılır. Çünkü her öğrencinin anlama süresi ve şekli birbirinden farklıdır. Bu şekilde öğrencilere amaca yönelik ve çözüm odaklı bir eğitim sistemi sunulmuş olur.

Odtülüler Dershanesi’nin en önemli avantajlarından biri de koçluk hizmetidir. Alanında uzman eğitim koçlarımız, öğrencilerin hem akademik hem de psikolojik anlamdaki ilerleyişini daima kontrol ederler. Ayrıca öğrencinin yeteneklerinin keşfedilmesi ve bu yeteneklere en uygun kariyer ve çalışma planının hazırlanması da eğitim koçlarımızın görevleri arasındadır. Eğitim sürecinde öğrenci koçlarımıza uzman rehberlik servisimiz de eşlik eder. Öğrencilerin akademik durumunun sürekli kontrol edilmesi ve analizler yapılarak ek ders ve etüt planları hazırlanması da rehberlik servisimizin görevleri arasındadır.