Odtülüler Başarı Dershanesi Eryaman

Uzun bir geçmişi olan dershaneler her zaman devlet okullarından daha önde olmuştur. Maddi sıkıntılar yüzünden çocuğunu sadece devlet okuluna veren her velinin aslında içinde bir dershane arzusu yatmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda dershanelerin kapatılma kararından sonra, dershaneler artık temel lise adını almaya başladılar. Böylece dershaneler hala yaşamaya devam etmeye devam ediyor.  Ayrıca okulun çalmış olduğu zaman bu liseler sayesinde yerine konuluyor ve daha başarılı bireyler yetiştiriliyor.

Odtülüler Başarı Dershanesi Eryaman da sıkça duyulan bir dershane. Her geçen gün zorlaşan üniversite giriş sınavlarına en iyi ve zamanı doğru bir biçimde kullanmak için Odtülüler Başarı Dershanesi Eryaman da çokça tercih edilmektedir.  Başarılı eğitimci kadrosu ve ders için gerekli araç gereçlerin sağlandığı bu eğitim kurumunda, farklı bir eğitim sistemi benimsenerek öğrenciye çok daha faydalı ve gereksizlikten tamamen münezzeh bir eğitim verilmektedir. Odtülüler Başarı Dershanesi Eryaman da çokça bilinmekte olması ve eğitim kalitesinin duyulması sebebiyle tercih ederken, insanlar ederken tereddütte kalmıyorlar. Daha birçok başarı hikâyesine ev sahipliği yapmış olan dershane, bundan yıllar sonra da nice gençlerin hayallerine ulaşmasına tam destek vermeyi kendine hedef olarak belirlemiştir.

Dershane, sağlam kadro, gerekli imkânlar ve kusursuz bir eğitim sistemi ile kaliteli eğitimin yolunu açıyor. Ezbere dayalı eğitimi bitirip daha çok öğrenciye bilgiyi öğretip, benimsetme ve artık bilgiyi teknik olarak kullanabilmesini sağlama amacı güden dershaneler, basmakalıp devlet okullarında verilen klasik ezbere dayalı eğitimden uzak, sağlam bir eğitim verme amacı taşımaktadır. Kısa ancak çok daha dolu dersler sayesinde öğrenci bunaltılmadan ara veriliyor ve öğrencinin dikkati dağılmadan da verilen ara son buluyor. Böylece evde veya başka bir yerde ödev ve tekrar yapabilmek için daha fazla zaman kalmış oluyor. Zamanı verimli kullanarak en büyük başarının yolunu açması ve eğitim kalitesi sayesinde Odtülüler Başarı Dershanesi Eryaman da çokça tercih ediliyor.

ODTÜ de okumayı hayal eden ve hedefleyen her öğrencinin gerekli eğitim ve öğretimi alması ve bu yolda tam destek alması için dershaneler devlet okullarına göre son derece daha iyidirler. Odtülüler dershanesi bu konuda kendine son derece güvenmekte olup, herhangi bir rakip tanımamaktadır.  Odtülüler Başarı Dershanesi Eryaman da bulunmakta olup, tüm üniversitelere, özellikle de ODTÜ ye öğrenci yetiştirme hedefiyle yoluna devam etmektedir.

Eryaman Dershane Tavsiye

Devlet okullarında eğitimin yetersiz olduğu son zamanlarda sıkça karşılaşılan bir durum. Öğrenciler gelecek kaygısı taşırken, veliler de öğrencilerin geleceği konusunda endişe duymaktalar. Bu yüzden öğrencilerini devlet okulu yerine dershaneye yazdırmak isteyen binlerce aile mevcut.  Dershanelerin kalıcı eğitimi ve sıkıcı olmayan dersleri ile başarı konusunda devlet okuluna göre çok daha avantajlıdır.

Dershanelerin bir diğer avantajı da zaman kazandırmasıdır. Devlet okulunda 40 dakika ders ve 10 dakika teneffüs ile toplamda 1 ders 50 dakikaya mal oluyor. Ancak dershanelerde ise 30 dakika ders, 5 dakika teneffüs ile toplam bir ders 35 dakikaya kadar düşebilmekte. Bu sayede öğrenci hem fazla ders süresi yüzünden bunalmaz, hem ders konsantrasyonunu kaybetmez ve daha hevesle dersi dinler. Bu sayede aldığı bilgiler daha çok aklında kalır. Kısa süren teneffüs sayesinde de dinlenme için verilen sürede dikkat dağınıklığı yaşamaz ve diğer derse çok daha iyi hazırlanmış olur. Gün sonunda dershaneden çıkıp evde veya başka bir yerde ödevlerine başlarken, devlet okulundaki öğrenciler henüz okulu bitirmemiş olurlar. Uzun süren ders ve teneffüsler, çıkış saatini de geciktirir ve öğrenciler eve geç geldikleri için yorgun olurlar. Bu durumda ders çalışmak veya ödev yapmaz zor gelir. Bu da ödev yapmalarının da önüne geçer. Başarı düşer.

Ancak dershane seçimi konusunda kararsız kalan Eryamanlılar dershane tavsiyesi arıyorlar. Bunun için en uygun aday ise Odtülüler Dershanesi oluyor. Eryaman dershane tavsiyesi isteyen her ebeveyn farklı farklı tavsiyeler ile karşılaşıyorlar. Ancak bunların büyük çoğunluğu Odtülüler Dershanesi oluyor. Odtülüler Dershanesi Eryaman dershane tavsiye arayan her insanın illa kulağına gelmiş sayılı isimlerden biridir. Öğrencinin başarısı için her türlü ortamı sağlayan ve eğitim kalitesi ile rakip tanımayan bu dershane tercih edenleri bir hayli de memnun etmekledir.

İnternet üzerinden kısa bir araştırma ile Odtülüler Dershanesi hakkında birçok içeriğe ulaşmak mümkün. Ancak bu içeriklerden başka bir de deneyip te tavsiye verenlerden bilgi almak çok daha sağlıklı ve güvenli olacaktır. Eryaman Odtülüler Dershanesi her zaman tercihte ilk sıralarda olmaya devam etmektedir.

Odtülüler Dershanesi Eryaman Yorumlar

Eğitim insanların yaşamında son derece önem arz eden bir olgu. Kişilerin kaliteli ve donanımlı bir eğitim alması yaşamlarını başka bir yöne eviriyor. Çok farklı kapılar alanlar açıyor. O noktada da insanlar çocuklarına eğitim aldırır iken son derece hassas davranıyor. Normal alınan eğitimler yeterli olamadığından dershanelere çocukları göndermek aileler için kaçınılmaz oluyor. Ülkemizin en önemli dershanelerinin başında ise son derece köklü bir kuruluş olan Odtülüler dershanesi geliyor. Nitekim de Odtülüler dershanesi Eryaman yorumlar öylesine olumlu ki, ailelerin neden çocuklarını bu eğitim merkezine gönderdiği ortaya çıkıyor.

Odtülüler Dershanesini Tercih Etmek İçin Nedenler

Odtülüler dershanesi Eryaman yorumlar incelendiğinde de görüleceği üzere en basit ifade ile Odtülüler dershanesi için bir dershaneden çok fazla olduğunu söylemek mümkün. Eryaman ölçeğinde ela alındığında Eryaman bölgesinde en uygun fiyatlar ile en iyi dershane hizmetlerinin verildiği kesin.

Nitekim Odtülüler dershanesi Eryaman yorumlar ne kadar iyi ise şikâyetler de o kadar az. Bu durumun temel nedenleri arasında verilen eğitimin üstte de ifade edildiği gibi kalitesi, alanında uzman ve deneyimli eğitimcilerin çalışması, etüt, öğrenci koçluğu gibi dünya skalasında hizmetlerin verilmesinin olumlu yorumlara sebep olduğu aşikâr.

Odtülüler dershanesi Eryaman yorumlar ailelerin her düzeyde çocuklarını bu kuruma göndermesi gerektiğini ortaya koyuyor. Öğrencinin seviyesine uygun kalabalık olmayan sınıflarda verilen eğitimler de yapılan olumlu yorumlar da son derece etkili olan bir diğer faktör. Yani Odtülüler dershanesini tercih etmek için nedenler bitmiyor. Her ailenin de kendince bir bu kuruma göndermek için bir nedeni bulunuyor. Fiyatlar konusunda zaten söylenebilecek çok şey yok.

Odtülüler Dershanesi Farkları

Yukarıda belirtilen tüm bu açıklamalardan sonra Odtülüler dershanesi Eryaman yorumlar bu kadar olumlu iken şu noktayı da anımsamakta fayda var. Odtülüler dershanesi farkları arasında Odtülüler dershanesi Eryaman yorumlar incelendiğinde de görüleceği üzere öğrenciyi sorgulamaya iten, birey olmasına yönelik eğitimler veren, analitik düşünmesinin yolunu açan eğitimler verdiği açık ara görülüyor. Ki bu durumun Odtülüler dershanesini diğer kurumlardan açık ara ayırdığı kesin.

Odtülüler Dershanesi Eryaman Ücretleri

Dershaneler günümüzde birçok öğrencinin tercih ettiği eğitim kurumlarından biridir. Özellikle kolej için bütçesi olmayan aileler tarafından çokça tercih edilmektedir. Kolej kadar pahalı olmayan ama verdiği eğitim ile kolejden bir adım bile geri kalmayan dershaneler, son zamanlarda eğitim sisteminde yapılan değişiklikler ve bu değişikliklerin oluşturmuş olduğu olumsuz durumlar sebebiyle çokça tercih edilmektedirler.

Önceleri devlet okullarında eğitim gören öğrenciler, okul sonrası ve cumartesi günleri dershanelere gider, daha bol ve farklı eğitimler alarak eğitimine devam ederlerdi. Ancak geçtiğimiz zamanlarda devlet tarafından alınan bir karar sebebiyle dershaneler kapatıldı. Dershane sisteminin tamamen ortadan kaldırıldığı dönemde yeni bir sistem baş gösterdi. Dershanelerin sadece adı değişiyordu. Yeni ismi ile özel okul olarak varlığını sürdürmeye devam ettiler. Bu sayede eğitim konusunda öğrenciler daha uygun fiyata özgür bir eğitim alabiliyorlar. Devlet okulunda ders ve teneffüs sürelerinin gereksiz fazla olması öğrencide dikkat dağınıklığı ve sıkılma gibi durumlara yol açarken, dershanelerde bu durum tam tersi bir etki göstermektedir. Dershaneler kısa süren ders ve teneffüsler ile öğrenciyi sıkmaz ve dikkatini dağıtacak kadar bir teneffüs vermekten uzak durur.  Ayrıca bu sayede okulda fazladan zaman geçirmek yerine, dershaneden erken çıkıp ödev ve ders tekrarı için yeteri kadar zaman ve enerji bulabilirler. Böylece daha sağlam bir eğitim ile üniversite kazanabilirler.

Bu dershaneler arasında en iyi eğitimi veren ve sağlam bir eğitim geçmişi olan dershanelerden biri de Odtülüler Dershanesi’dir. Odtülüler Dershanesi Eryaman ücretleri piyasanın oldukça aşağısında bulunmakta ve her bütçeye uyum sağlamaktadır. Kolej ile aynı eğitim kalitesine sahip olan ve koleje göre çok daha uygun olan Odtülüler Dershanesi Eryaman ücretleri 2019 yılı itibariyle son derece uygundur. Öğrenci veya veliler için ödeme kolaylığı da sağlanmaktadır. Diğer dershanelerin vermiş olduğu eğitim ve hizmetler göz önünde bulundurulduğunda Odtülüler Dershanesi Eryaman ücretleri açık ara farkla çok daha aşağıda bulunmaktadır. Odtülüler Dershanesi Eryaman ücretleri son derece düşük bir rakam iken, vermiş olduğu eğitim buna ters orantılı olarak son derece yüksektir. ODTÜ ye öğrenci yetiştirme hedefi olan Odtülüler Dershanesi Eryaman ücretleri peşin talep etmez, aylık küçük ödenekler ile ödeme kolaylığı sağlar.

Bir diğer taraftan devlet tarafından verilen eğitimin kalitesi bekleneni karşılamaması durumunda veli, öğrencisini dershaneye kaydederek farklı bir eğitim almasını sağlayabilir. Yıllardır aynı sistem üzerinden devam eden eğitim sisteminden farklı bir eğitim ile ön plana çıkan dershaneler, öğrenciler tarafından da veliler tarafından da çokça beğenilmekte ve tavsiye edilmektedir. Bu sebepten dolayı veliler öğrencilerini dershaneye yazdırmayı daha çok tercih ederler. Uygun fiyata yüksek eğitim kalitesi, her öğrencinin istediği şeyler arasındadır.  Odtülüler Dershanesi Eryaman ücretleri de bu öğrencilerin taleplerini karşılamak için mükemmel derecede uygundur.

Eryaman Dershane Fiyatları 2019 / 2020

Eryaman Dershane Fiyatları

Günümüz şartlarında, artan nüfusa istinaden sürekli olarak insanlar arasında yaşanan bir yarış ve rekabet durumu söz konusu. Özellikle öğrenciler açısından bakıldığında eskiye nazaran şartlar öylesine ağırlaştı ki, çok sağlam bir eğitim almaları şart. Özellikle ekonomik açıdan çok da iyi durumu olmayan aileler için bu durum biraz daha önem arz ediyor. Eryaman dershane fiyatları ise diğer Ankara dershaneleri ile kıyaslandığında çok daha ucuz ve çok yönlü olması ile çıkıyor. Ama rakamlar kaliteden ödün verildiği anlamına hiçbir biçimde gelmiyor. Eryaman dershane fiyatları arasında ayrıca bariz farklılıklar görülmüyor. Her ailenin rahatlıkla her seviyede eğitim aldırabileceği eğitim merkezleri bölgede bulunuyor.

Eryaman Kentine Genel Bakış

Eryaman dershane fiyatları hakkında bilgi vermeden önce bilmeyenler açısından kent hakkında bilgi vermek gerekir ise Etimesgut yani o meşhur Ankara Havalimanının olduğu ilçede yer alan çok büyük bir mahalledir. Kendisini de içine alan 10 mahalleyi de kapsayan bir semtin adıdır aynı zamanda. Özellikle orta gelir düzeyinden mavi yakalı ya da diğer bir ifade ile emek eksenli olarak çalışan insanların olduğu bir semttir ki bölgenin bu yapısı da Eryaman dershane fiyatları noktasında oldukça belirleyici olan faktörler arasındadır. Bu bağlamda bakıldığında fiyatlar birçok Ankara semtine göre daha uygun olduğu için öğrenciler sadece Eryaman semtinden değil diğer yerlerden de olmaktadır.

Fiyatları Etkileyen Parametreler Hakkında

Eryaman dershane fiyatları rakamları bu kadar uygun olmasına rağmen bir eğitim merkezinde olması gereken tüm özellikleri taşıyan merkezlerdir. İlkokul çağından üniversite sınavına hazırlık noktasına kadar çok sayıda çok değişik alanlarda eğitim verilen dershaneler mevcuttur. Bu eğitim merkezlerinde yani Eryaman dershane fiyatları içinde fiyatları belirleyen faktörlerden bir tanesi de eğitim türü olmaktadır. Sınıflarda bulunan öğrenci sayısı, özel ders olanakları, etüt olanakları, sosyal olanakları gibi değerler de Eryaman dershane fiyatları noktasında belirleyici olan faktörler arasındadır. Kişiler ister kendileri devam etsin, ister çocuklarını yollasın işin para kısmından önce, verilen eğitim kalitesinden emin olmalı ve sonrasında son kararını vermelidir. Çok iyi araştırmalar yapılması gerektiği unutulmamalıdır.

 

 

Odtülüler Eryaman / Etimesgut

Eğitim sektörünün giderek yaygınlaştığı ve çeşitlendiği bu düzen içerisinde dershaneler de bu değişim ve gelişimden üstlerine düşen payı fazlaca almıştır. Bu gelişme ve değişim birçok sektörü etkilediği gibi eğitim sektörünü de daha iyi yönde etkilemiştir. Odtülüler Eryaman da bu kapsamda kendini daha ileri atan yerlerden bir tanesidir. Odtülüler Eryaman ileriye döndüğü yüzüyle, geleceği daha da aydınlatmakta ve bilimi temele alan bir yapı ile hizmet vermektedir. Odtülüler Eryaman, Ankara’da her açıdan kaliteli bir merkez arayışında olanlar için çok güçlü bir tercih oluşturmakta.

Rehberlik servisinden, akademik kadrosuna kadar her ince detay daha da ince bir şekilde elenerek bir hizmet oluşturulmuştur. Odtülüler Eryaman tüm yenilikleri kendi içerisinde en optimal şekilde harmanlamayı bilmiş olan kurumlardan bir tanesidir. Odtülüler Eryaman hem öğrencinin psikolojik konumu için, hem de bireysel olarak kendini daha rahat hissetmesi ve okula hazırlandığı süreçlerde onu yalnız bırakmamak için en üst performansı gösteren önemli bir kurumdur. Odtülüler Eryaman, dershanelerin yüklenmiş oldukları daha iyi bir gelecek kavramı içerisinde kendisine yer bulmuş olan önemli bir merkezdir. Dershaneler öğrenciler için adeta okuldan daha çok zaman geçirdikleri ve bu zamanı geçirirken de çok verimli ve etkin olmaları gereken alanlar olarak karşımızdadır. Odtülüler Eryaman da yine bu alanlardan bir tanesidir.

Kaliteli, vizyonlu, önünü görebilen ve ne istediğini bilen bir kurum olarak karşımızdadır demek yanlış olmaz. İleriye dönük hedefi olan tüm çocukları en iyi şekilde o hedeflerine ulaştırmayı hedefleyen Odtülüler Eryaman, bunu yaparken de en üst seviyede hizmetin kalitesini düşünmektedir. Velinin istediği ve öğrencinin potansiyelini birleştirerek güzel bir geleceğe temel oluşturma gayreti içerisindedir. Sırtlandığı tüm sorumlulukları başarılı ve iyi bir şekilde yapmak ve daha ileriye doğru adım atmak isteyen kurum, bunu yaparken etik ilkeleri temele alarak hareket etmektedir. Bu bağlamda hizmet veren her kurum, eğitimin bu temiz ve ileri tarafını temele almıştır. Bu temele göre de hareket eden her kurum daha ileriye gitmek ve daha fazla geleceğe hizmet etmeye hazırdır.

Odtülüler Dershanesi Eryaman

Eğitimciler, bir ülkenin en aydınlık yüzüdür. Çünkü eğitimcilerin en büyük şansı, birilerinin hayatına dokunabilme lüksleridir. Bu hayatına dokunulan kişiler de öğrencilerdir. Çocuklara öğüt vermek yerine, onlara olması gerekeni göstermek zaten onlara verilebilecek en güzel öğüttür. O yüzden de, eğitimcilere düşen sorumluluk, diğer pek çok iş kolundaki sorumluluktan çok daha önemli ve özeldir.

Okullar ve benzeri kurumlar öğrenci iletişimi konusunda yeterli kalmalıdır. Dershaneler de aynı şekildedir. Dershanelerin de bu kapsamda öğrenciler için hem ders eksikliklerini tamamlar nitelikte olmaları, hem de sosyal alanda bireye birçok şey katma özelliğini bulundurmaları gerekmektedir. Odtülüler Dershanesi Eryaman da Ankara’da bu isteği karşılamayı hedefleyen bir kuruluştur. Odtülüler Dershanesi Eryaman, benimsediği doğruları ile birçok yaş ve sınav grubundaki öğrenciye rehberlik etme özelliği göstermektedir. Okul sınavlarına, giriş sınavlarına hazırlamada, motivasyon konusunda eksik olan her şeyi tamamlama ve koçluk düzeyinde bir öğreti sunma gayreti ile Odtülüler Dershanesi Eryaman kalitesine gün geçtikçe cila atmaktadır diyebilmekteyiz.

Odtülüler Dershanesi Eryaman, öğrencinin toplumda var olduğunu her açıdan hissetmesi için emek vermektedir diğer birçok eğitim kurumu gibi. Bireyi, kazandırma konusunda bu çabasını, verdiği eğitim ile ve eğitim anlayışı ile perçinlemektedir. Odtülüler Dershanesi Eryaman, birçok konuda yeterli düzeyde deneyim barındıra akademik kadrosu ve ilkeleriyle velinin beklentisine cevap verecek nitelikte bir konumdadır.

Odtülüler Dershanesi Eryaman, sınav potasında olan her öğrenciye, bir yarış varmış ve öğrenciler de bu yarışta mutlaka ellerinde bayrakla koşmak zorundaymış gibi hissettirmeden, yarıştaki ipi göğüslemeyi öğretmeyi amaçlamıştır. Odtülüler Dershanesi Eryaman, öğrencinin sadece okul ve sınavdaki başarılarını değil, sosyal anlamdaki başarılarını da önemser. Odtülüler Dershanesi Eryaman için sadece yüksek notların bir önemi yoktur. Öğrencinin mutlu ve huzurlu hissetmesinin, başarısından dolayı aldığı sevincin boyutunun da büyük bir önemi vardır. Çünkü eğitim böyle bir alandır ve böyle de olmalıdır. Alınmış yüksek notlar değildir tek odak noktası. Alınmış olan yüksek notlar alınırken nasıl çalışıldığı ve bu alınan yüksek notların öğrenci üzerindeki izdüşümüdür. Çıkış noktası da, varış noktası da öğrencidir bir nevi.

Eryaman 2019 -2020 Dershane Fiyatları

Dershaneler, eğitim sistemimizde uzun yıllardan beridir yer alan özel eğitim kurumlarıdır. Bu kurumların sağladığı profesyonel destek ile öğrencilerin hayallerindeki liseyi veya üniversiteyi kazanması çok daha kolay bir hal alır. Ülkemizde, öğrenci sayısının bir hayli fazla olması, dershanelerin de oldukça yaygınlaşmasının önünü açmıştır. Özellikle de kalabalık yaşam alanlarında ve büyük şehirlerde, öğrencilerin tercih edebileceği birçok dershane bulunur. Birçok kişi, dershanelerin yüksek maliyetle hizmet veren kurumlar olduğunu düşünür. Butik veya Vip adı altında hizmet veren dershaneler için bu durum kısmen geçerli olsa da dershanelerin çok büyük bir bölümü ücret itibariyle herkese hitap eder.

Dershane Fiyatları Neden Farklılık Gösteriyor?

Dershaneler konusunda araştırma yapan hemen hemen herkes, tercih edilebilecek birçok dershanenin bulunduğunu ve bu dershaneler arasında çoğu zaman ciddi fiyat farklılıkları olduğunu hemen fark eder. Bu fiyat farklılıklarının oluşmasında rol oynayan etkenlere değinmek gerekirse;

  1. Personel Deneyimi: İyi bir eğitim verebilmenin en önemli maddesi, kurum içerisinde görev yapan personellerin, alanında uzman kişiler arasından seçilmiş olmasıdır. Bu durum da maliyetlere doğrudan etki eder. Yıllara yayılmış bir bilgi birikimi olan ve sınav metodolojilerine hâkim bir eğitimci ile yeni mezun olmuş, nispeten daha deneyimsiz bir eğitimcinin kuruma maliyeti farklıdır.
  2. Dershanenin Konumu: Çoğu dershane, ulaşımın kolay sağlanabilmesi için merkezi yerlerde konumlanır. Bir dershanenin konumu da ödenmesi gereken ücret üzerinde etkili olabilir.
  3. Ders ve Etüt Saatleri: Dershanelerde hangi seviyeden öğrenciye toplamda kaç saat ders verileceği ve hangi aralıklar ile etüt çalışması düzenleneceği, sene başında belirlenir. Bu iki madde de dershane fiyatları üzerinde değişkenlik oluşmasına neden olabilir.
  4. Yayınlar ve Deneme Sınavları: Dershanelerde öğrencilere sunulan yayınların kalitesi ve yapılan deneme sınavlarının sıklığı, fiyat noktasında değişiklikler oluşmasına neden olabilir.

Dershane seçimi yapılırken seçici olunması son derece önemlidir. Çünkü dershane, öğrencilerin ayrıca zaman ayırması gereken ikinci bir eğitim kurumudur. Bu zamanın boşa gitmesi de belirlenen hedefe ulaşma süresini uzatabilir. Bu nedenle dershane fiyatları üzerinde araştırma yaparken, mutlaka ilgili dershanenin eğitim kalitesi de araştırılmalıdır.

Eryaman Odtülüler Dershanesi

Geleceğe yüzünü dönen her alan, ilerlemek ve daha farklı bir boyuta geçmek durumundadır günümüzde. Çünkü ışık tutmak, bu bağlamda ilerlemek ve rotayı hep daha iyiye çevirmek şu dönemin şartlarına göre olması gerekendir. Eğitim de bu bağlamda yüzünü geleceğe dönen ve zaten dönmesi de gereken bir sektör halindedir. İlerleyen her süreci kendi içerisine entegre etmesi ile, çağın getirdiklerini kendinde ve beraberindekilerle buluşturmasıyla eğitim başlı başına bir vizyondur yorumunu yapmak yanlış olmaz.

Bu gelişmişlik ve ileri gidiş içerisinde okullar tam olarak eğitim kapsamında yeterli kalamamakta. Okullara ek olarak birçok alanda eğitim verilmeye başlanmakta. Bu eğitim merkezleri de dershaneler, kurslar ve etüt merkezleri tarzındaki yerler olarak karşımıza çıkmakta. Eryaman Odtülüler Dershanesi de bu kapsamda karşımıza çıkan yerlerden bir tanesi. Ankara’daki misyon ve ileriye dönük amaçları gerçekleştirmeye odaklanmış, taviz vermediği ilke ve kuralları ile kalitesini kendi göstermiş olan bir kurum olan Eryaman Odtülüler Dershanesi, günün şartlarına uyma konusunda aşırı iddialı olan kuruluşlardan bir tanesi.

Dershaneler en genel anlamda yardımcılardır. Her türlü desteği ve yardımı sağlayan sağ kol gibidirler. Eryaman Odtülüler Dershanesi de temelini bilimden alan bir dershane olma özelliğindedir. Bahsedilen tüm yenilikleri içerisinde barındırmayı amaç haline getirmiş, öğrenci iletişimi konusunda mesai harcayan ve istenileni, isteyene, istediği şekilde sunmak için çabalayan bir kurumdur Eryaman Odtülüler Dershanesi.

Eryaman Odtülüler Dershanesi, akademik kadrosunun tecrübesi, eğitime verdiği önem ve değer, vazgeçmediği doğruları ile her zaman öğrenci ile psikolojik anlamda da bir yakınlık içerisinde olan bir kurum. Eryaman Odtülüler Dershanesi, öğrencinin o beklediği moral ve motivasyonu en kestirme yoldan da, en dolaylı yoldan da ona sunmayı amaçlayan bir merkez adeta.

Dershanenin o yardımcı ve takviye yapısını kendine amaç bilmiş olan Eryaman Odtülüler Dershanesi, bu uğurda devam eden tüm süreçleri en kaliteli şekilde kendi bünyesine almayı da hedeflemektedir aynı zamanda. Eryaman Odtülüler Dershanesi, ilgisi ve verdiği güven duygusu ile Ankara’da güvenilir bir merkez arayan herkes için verimli bir seçenek haline gelmiştir.

Eryaman Kurslar

Kurs merkezi, esnek bir eğitim metodunu benimsemiş ve dershanelere göre bazı farklılıkları bulunan özel eğitim kurumlarıdır. Kurslar, genellikle merkezi sınavlara hazırlık için tercih edilen kurumladır. Bu kurumlarda, genel derslerin aktarılmasından ziyade, alan derslerine yoğunlaşılır ve sınavlarda gösterilecek olan başarının yükseltilmesi amaçlanır. Ayrıca kurslarda öğrencilerin sınavlara daha iyi hazırlanabilmeleri ve sınav ortamına uyum sağlayabilmeleri için düzenli olarak deneme sınavları düzenlenir. Bu sınavlar sayesinde öğrencilerin başarı düzeyleri hakkında bilgi sahibi olmaları da sağlanan bir diğer avantajdır.

Ülkemizde, dershane sayısında olduğu gibi kurs sayısında da son yıllarda büyük bir artış gözlenmektedir. Bunun ana nedenlerinin başında ise değişen sınav müfredatı gelir. Sınav müfredatındaki değişiklikler, çoğu zaman öğrencilerin profesyonel yardım almalarını bir gereksinim haline getirir. Bu nedenle ülkemizin hemen hemen her yerinde, öğrencilerin hizmetine sunulmuş birçok kurs merkezi bulunur. Ankara Eryaman kurslar bakımından birçok seçeneğin sunulduğu bölgelerden biridir.

LGS Hazırlıkta Kurs Merkezleri

Lise, eğitim hayatının belki de en önemli dönemidir. Çünkü lise dönemi, üniversiteye geçiş dönemi olmakla birlikte hangi seviyede bir üniversitede öğrenim görüleceğini belirleyen en önemli unsurdur. Bu nedenle, iyi bir lisede öğrenim görmek, belirlenen üniversiteyi kazanmanın en önemli anahtarıdır. Hangi lisede öğrenim görüleceği ise LSG sınavları ile belirlenir. Bu sınavlarda gösterilecek olan başarı, bireyin iyi bir lisede öğrenim görmesini sağlar. LGS kurslarında ise bu sınava yönelik çalışmalar yapılır. Böylece öğrencilerin sınava hem akademik hem de psikolojik bakımdan hazır olması amaçlanır.

TYT – AYT Sınavlarına Hazırlıkta Kurs Merkezi

TYT ve AYT (eski isimleri ile YGS ve LYS), ülkemizde düzenlenen üniversiteye giriş sınavlarının genel adıdır. 4 yıllık örgün lise eğitiminin ardından öğrenciler, bu iki sınavdan alacakları puan ile herhangi bir üniversite eğitim programına yerleşirler. İyi bir üniversitede alınacak eğitim, iyi bir kariyer için son derece önemlidir. Bu nedenle kurs merkezlerinin çoğunda TYT ve AYT sınavlarına yönelik çalışmalar yapılır. Bu çalışmalar hem akademik gelişimi kapsar hem de öğrencilerin sınava mental olarak da hazır olmasını amaçlar.